Treniravimas | Mokymai

Per daugiau nei 16 metų autmobilių sporte sukaupiau nemažai patirties. Nuo pat pirmo atsisėdimo už sportinio automobilo vairo mane lydėjo treneriai. Tai yra žmonės, kurie mielai dalinosi patirtimi, dirbo kartu, padėjo man suprasti ir sudėti teisingus vairavimo pagrindus. Geras ir kokybiškas darbas yra greičiausias kelias link sėkmingų rezultatų. Dabar ir aš jau turiu labai daug žinių, kuriomis galiu pasidalinti.

Pačiam teko treniruotis su profesionalais Norvegijoje, Suomijoje, Estijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Italijoje. Tarp jų yra garsių, legendinių lenktynininkų, tokių kaip John Haugland, Juha Salo, Chirs Atkinson, Luca Rossetti, Michal Kosciuszko, Jakke Honkannen, Jonas Dereškevičius, Peter Neiksans, Vittorio Caneva.

Su žmonėmis, norinčiais tapti lenktynininkais, ar pagerinti savo turimą greitį, siūlau darbą keliomis kryptimis:

  1. Vairavimo pagrindai, teisingų įgūdžių formavimas. Praktika asfalto ir žvyro trasose.
  2. Teorija, tokia kaip trajektorijos, masės transformacijos, automobilio nustatymai ir derinimas.
  3. Stenogramos sudarymo principai ir pagrindai. Jums tinkamos sistemos parinkimas, posūkių klasifikacija, reikalingos stenogramai informacijos filtravimas, surašymo metodika.
  4. Vairavimo įgūdžių gerinimas, pažangi kairės kojos stabdymo technika, greičio išlaikymas, darbas su akseleratoriumi, efektyvaus stabdymo technikos.
  5. Individualus darbas kartu ištobulinant stenogramą iki ne tik saugaus, bet ir papildomo greičio suteikiančio įrankio.

Yra žmonių siūlančių įvairias treniravimo paslaugas. Kartais jie tikrai žino ką daro ir gali labai pagelbėti, tačiau esu matęs ne vieną sportininką nuėjusį netinkama kryptimi. Mano nuomone, automobilių sportas yra kiek perbrangus klaidoms, tiek sveikatos, tiek ir finansų atžvilgiu.  Per daug metų įsitikinau, kad kokybiškos treniruotės yra geriausia investicija į savo ateitį.  Daugiausia dirbu individualiai, ir ieškau kiekvienam tinkamiausio sprendimo.

Norintys gali kreiptis šiuo adresu. Trumpai apibūdinkite ko ieškote, vienos dienos bėgyje susisieksiu ir aptarsime darbo kartu galimybes, jūsų poreikius ir priemones tai pasiekti.

 

Dominykas